Otwórz się na zmiany! Targi PORTA 2016.

23 września 2016
Otwórz się na zmiany! Targi PORTA 2016.

Właśnie zakończyły się targi Porta – największe wydarzenie wewnętrzne w branży. Targi PORTA 2016 odbyły się w dniach 26-30 września w Ełku. Przez pięć dni przestrzeń fabryki została specjalnie zaaranżowana na potrzeby targów, a uczestnicy mogli nie tylko zapoznać się z nowościami produktowymi czy najnowszymi trendami, ale także wziąć udział w szeregu szkoleń i prelekcji, które poprowadzili znani designerzy z popularnych programów wnętrzarskich oraz eksperci Porta.  Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Efektywna sprzedaż”.

Taki dom to prawdziwy „Dom Marzeń”!

5 września 2016
Taki dom to prawdziwy „Dom Marzeń”!

Piękny design, 350 metrów kwadratowych, trzy poziomy, basen… a całość szyta na miarę dla zwycięskiej pary – Marzeny i Richarda Mitan-Abel. Poznaj szczegóły największej nagrody w historii polskiej telewizji!

Poznaj zwycięskie projekty w ramach wyjątkowej edycji konkursu PORTA BY ME!

25 lipca 2016
Poznaj zwycięskie projekty w ramach wyjątkowej edycji konkursu PORTA BY ME!

Porta we współpracy z wyższą uczelnią Fachhochschule Potsdam zorganizowała wyjątkową edycję konkursu PORTA BY ME. Grupa studentów z  kierunku Produktdesign (wzornictwo przemysłowe) miała możliwość zaprojektowania drzwi - w odróżnieniu do wcześniejszych edycji, studenci przed podjęciem prac projektowych zostali zaznajomieni ze specyfiką produkcji drzwi i wymaganiami rynkowymi.

Jak długo będziesz czekać na drzwi do swojego domu? Poznaj terminy realizacji!

13 lipca 2016
Jak długo będziesz czekać na drzwi do swojego domu? Poznaj terminy realizacji!

Nasza oferta standardowa jest najszersza na rynku, dzięki czemu możesz znaleźć drzwi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Drzwi Porta tworzone są specjalnie dla Ciebie, dlatego nie posiadamy stanów magazynowych. Wiemy jednak, jak ważne jest planowanie prac przy wykończeniu wnętrza. Pomoże Ci w tym schemat terminarza realizacji, dzięki któremu będziesz wiedzieć kiedy zdecydować się na zamówienie drzwi i jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na zamówienie.  

 

Każdy dom zaczyna się od drzwi

9 maja 2016
Każdy dom zaczyna się od drzwi

Przygotowując się do remontu lub wyposażając nowe mieszkanie, prędzej czy później przychodzi czas na zmierzenie się z wyborem drzwi. Nie  wiesz od czego zacząć i na co zwracać uwagę przy ich zakupie? Bez obaw – jak wybrać drzwi idealnie dopasowane do Twojego domu podpowie Specjalista ds. Obsługi Klienta PORTA i BLOG EXPERT codziennie wspierający naszych Klientów na blogporta.pl.  Wydawać by się mogło, że drzwi to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wnętrza. Tymczasem, jak potwierdzają opinie sprzedawców, niewielu Klientów zdaje sobie sprawę, że drzwi to nie tylko skrzydło!