Drzwi Porta w minimalistycznych wnętrzach

4 listopada 2016
Drzwi Porta w minimalistycznych wnętrzach

Minimalizm to przestronność oraz pełen lekkości estetyczny ład i porządek. Ten styl sprzyja zarówno relaksowi, jak i twórczej pracy - wspomaga skupienie oraz koncentrację. Potrafi być niezwykle elegancki dzięki wykorzystaniu spokojnych barw i materiałów wysokiej jakości. Dominujące w minimalizmie jasne kolory, najczęściej biel, zestaw z surowym drewnem, z którego wykonane są podłogi, listwy przypodłogowe i meble.

W minimalistycznych wnętrzach jest bardzo mało elementów i liczy się każdy detal. Drzwi pełnią więc istotną rolę. W takich aranżacjach powinny być proste, bez zbędnych ozdobników, ale wykończone z najwyższą starannością np. Porta VECTOR Premium z nowym Lakierem Premium. Dzięki grubszej powłoce lakierowania powierzchnia drzwi jest satynowa i idealnie gładka, a biel nabiera głębi.  

Kolejną propozycją do minimalistycznego wnętrza jest kolekcja Porta DESIRE. Prosta i surowa forma tego modelu podkreśli nowoczesny charakter Twojego wnętrza. 

Interesującym elementem aranżacyjnym w minimalistycznym wnętrzu może być lustro lub duża szyba w drzwiach  – lustro optycznie powiększy niewielkie pomieszczenie, przeszklenie doświetli pomieszczenie pozbawione dostępu do naturalnego światła. Na drzwiach z naszej oferty możesz zamontować lustra w wybranych kolekcjach:  Porta GRANDEPorta INSPIRE, oraz Nova NATURA, a większość modeli dostępnych jest w wersji z przeszkleniem. 

Szukasz wyrazistych drzwi? Postaw na okleinę w oryginalnym kolorze! Jasny lub Ciemny Beton w połączeniu z prostą linią kolekcji Porta LINE wpisze się idealnie w loftowy charakter industrialnej aranżacji.

  • Tagi:
  • Inspiracje
  • Porta Vector Premium
  • minimalizm