Otwórz się na możliwości z Porta

21 kwietnia 2015
Otwórz się na możliwości z Porta

Nadszedł czas nowych emocji, marzeń, pomysłów i spotkań. Ruszyła kampania Porta pod hasłem „Otwórz się na możliwości”.

Otwórz się na możliwości

Wiemy jak ważny dla Ciebie jest Twój dom. W Porta chcemy, aby Twoje wnętrze było doskonałe. Wiemy też jak istotna jest dla Ciebie wygoda i profesjonalna obsługa. Dlatego przedstawiamy nową stronę internetową www.porta.com.pl. Dzięki niej już nie musisz przeglądać katalogu, aby wybrać drzwi, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Znajdziesz na niej wszystkie produkty Porta wraz ze szczegółowymi informacjami na ich temat. Wygodna i dostosowana do Twoich potrzeb wyszukiwarka wskaże produkt, którego szukasz. W jednym miejscu zobaczysz drzwi we wszystkich kolorach z oferty Porta oraz zainspirujesz się gotowymi wnętrzami, które dla Ciebie wybraliśmy.  

Nową kampanię otwiera spot reklamowy „Otwórz się na możliwości”.

 

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie szczęście w Twoim domu, jak bardzo cieszysz się, gdy widzisz, że wszyscy domownicy czują się w nim bezpiecznie i przytulnie. Porta skupia się na tym, aby dostarczyć Ci produkty najlepszej jakości, idealnie dopasowane do Ciebie i Twojej rodziny. Mamy drzwi dla kreatywnych księżniczek, małych odkrywców, a także pasjonatów gotowania czy podróżników. Ile osób w Twoim domu, tyle różnych drzwi!

Otwórz się na marzenia

Każdy marzy o tym, aby miejsce, w którym mieszka było wyjątkowe. Chcemy uwalniać w Tobie pasję i kreatywność, aby Twój dom był właśnie taki, jaki tylko zapragniesz. Dlatego dajemy Ci największe na rynku możliwości personalizacji drzwi. Możesz je dopasować do swojego wnętrza decydując nie tylko o kolorze, ale także niestandardowym wzornictwie
i wymiarach. Dzięki temu drzwi, które wybierzesz są Twoje od początku do końca. Pragniemy Cię inspirować. Na stronie www.porta.com.pl oraz na naszym blogu znajdziesz dziesiątki zdjęć, które dadzą Ci wiele pomysłów na to, jak możesz urządzić swoje cztery kąty i spełnić swoje marzenia.

Nasza firma nie powstałaby, gdyby nie wiara w to, że nawet z pozoru nierealne wizje można zrealizować. Pomagamy innym spełnić swoje marzenia. W konkursie Porta BY ME wspieramy młodych projektantów, którzy mają ciekawe pomysły w dziedzinie aranżacji wnętrz i wzornictwa.

Otwórz się na spotkania

W Porta wiemy, że drzwi powinny nie tylko idealnie pasować do Twojego wnętrza, ale muszą być również funkcjonalne i sprawne. Na blogu Porta masz możliwość skontaktowania się
z ekspertem, który podpowie jakie skrzydła najlepiej wybrać do Twojego pomieszczenia i doradzi przy zakupie wymarzonych drzwi. Za pośrednictwem bloga możesz go również zapytać o radę, gdy chciałbyś dowiedzieć się więcej o montażu czy konserwacji drzwi Porta.

Otwórz się na możliwości z Porta i sprawdź jak się dla Ciebie zmieniamy!

 

  • Tagi:
  • O Porta
  • Otwórz się na możliwości