Nowość

Kolekcja PORTA HARMONY

od 805,00 | 990,15

cena skrzydła netto | brutto PLN

Konfiguruj kolekcję
PORTA HARMONY B0, Okleina Portadecor Oliwka, Ośc. PSE, klamka Lungo Czarny
PORTA HARMONY B0, Okleina Portaperfect 3d, Dąb Syberyjski, Ośc. PS, podcięcie Wentylacyjne, klamka Simple Srebrny

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

DO TEJ KOLEKCJI IDEALNIE PASUJE OŚCIEŻNICA PORTA SYSTEM ELEGANCE
Zapytaj o nią w punkcie sprzedaży!

LUNGO

LUNGO
Biały

SIMPLO

SIMPLO
Czarny

ELEGANTO

ELEGANTO
Czarny

AZURA

AZURA
Czarny

LAGO

LAGO
Gunmetal

FIORO

FIORO
Czarny

EUFORIA

EUFORIA
Czarny

DORO

DORO
Srebrny

SEGURA

SEGURA
Czarny

FIUMO

FIUMO
Czarny

ORTICA

ORTICA
Złoty

MAXIMA

MAXIMA
Czarny

MODERNO

MODERNO
Czarny

UNICO

UNICO
Czarny strukturalny

ORGANIC

ORGANIC
Antracyt strukturalny

MAXIMA CONNECT

MAXIMA CONNECT
Czarny

Dostępne kolory oklein

Klasa podstawowa. PORTA zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania w gospodarstwach domowych.


Okleina Portadecor
Ten rodzaj wykończenia stanowi doskonałe połączenie ceny, parametrów użytkowych oraz szerokości dostępnej oferty. Powierzchnia okleiny jest wykończona lakierem. Charakteryzuje go gładka powierzchnia z nadrukiem.

Biały

Szary

Fiord

Oliwka

Dąb Catania

Okleina Portasynchro 3D
Wykończenie o charakterystyce wykończenia Portadecor z dodatkowym efektem optycznym, odzwierciedla strukturę drewna i nadaje mu efekt trójwymiarowości.

Wenge White

Sosna Norweska

Sosna Andersen

Akacja Srebrna

Akacja Miodowa

Dąb Szkarłatny

Dąb Ciemny

Klasa idealnie łącząca estetykę z gwarancją wysokiej jakości użytkowej, z sugerowanym przeznaczeniem do budynków mieszkalnych i biur..


Okleina Portaperfect 3D
Wykończenie o wysokiej jakości powierzchni, odwzorowuje rysunek drewna z efektem 3D, który czuć pod palcami.

Dąb Skandynawski

Dąb Syberyjski

Buk Skandynawski

Dąb Matowy

Dąb Klasyczny

Dąb Naturalny

Dąb Craft Złoty

Dąb Mauvella

Dąb Kalifornia

Dąb Matowy Ciemny

Dąb Hawana

Rozszerzona klasa PREMIUM o podwyższonych parametrach ścieralności oraz odporności na wilgotność..


Okleina Portalamino
To rodzaj trwałego, elastycznego laminatu, który wizualnie oraz w dotyku odzwierciedla strukturę drewna. Do dodatkowego zabezpieczenia jego powierzchni jest zastosowana technologia laminacji, która wpływa na trwałość.

Dąb Srebrzysty

Dąb Angielski Hamilton

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Kolekcja PORTA HARMONY

Drzwi wewnętrzne z kolekcji PORTA HARMONY posiadają skrzydła złożone z poziomych ramiaków, pomiędzy którymi – w zależności od modelu – znajdują się płyciny lub matowe szyby z hartowanego szkła o grubości 4 mm. Wybierać można spośród kilku dostępnych modeli pełnych lub z przeszkleniami. Modele A.0, B.0 i C.0 mają w pełni zabudowaną konstrukcję z dekoracyjnymi płycinami wypełniającymi przestrzeń pomiędzy ramiakami. Modele B.1 i C.1 to propozycje z niewielkimi przeszkleniami w górnej części skrzydła. Z kolei w modelach A.1 i B.2, przeszklenia zajmują jego większą powierzchnię – model A.1 posiada dwa wąskie pionowe przeszklenia w formie prostokątów prowadzonych wzdłuż skrzydła drzwi przez które do pomieszczenia wpadają dodatkowe promienie słoneczne, rozjaśniając jego wnętrze.

Drzwi PORTA HARMONY są dostępne w wariancie jednoskrzydłowym, w standardowych rozmiarach 60, 70, 80 i 90 cm, a także w szerokości 100cm. Drzwi dwuskrzydłowe z tej kolekcji posiadają szerokości w przedziale od 120 do 200cm. Dzięki temu drzwi będą pasowały do każdego pomieszczenia, zarówno do małego i wąskiego pokoju, jak i przestronnego salonu.

Aqua stop

Aqua stop

Dopasuj drzwi do podłóg i mebli

Dopasuj drzwi do podłóg i mebli

W wielu ulubionych kolorach

W wielu ulubionych kolorach