PORTA VERTE HOME,
model M.2, przezroczysta szyba

Dąb Catania

485

od 865,00 | 1063,95

cena skrzydła netto | brutto PLN

MODEL DOSTĘPNY W PONIŻSZYCH KOLORACH Przewiń

Okleina Portadecor
Ten rodzaj wykończenia stanowi doskonałe połączenie ceny, parametrów użytkowych oraz szerokości dostępnej oferty. Powierzchnia okleiny jest wykończona lakierem. Charakteryzuje go gładka powierzchnia z nadrukiem.

Okleina Portasynchro 3D
Wykończenie o charakterystyce wykończenia Portadecor z dodatkowym efektem optycznym, odzwierciedla strukturę drewna i nadaje mu efekt trójwymiarowości.

Okleina Portaperfect 3D
Wykończenie o wysokiej jakości powierzchni, odwzorowuje rysunek drewna z efektem 3D, który czuć pod palcami.

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

DO TEJ KOLEKCJI IDEALNIE PASUJE OŚCIEŻNICA PORTA SYSTEM

UNICO
Czarny strukturalny

DORO
Srebrny

ELEGANTO
Czarny

AZURA
Czarny

LAGO
Gunmetal

FIORO
Czarny

SIMPLO
Czarny

EUFORIA
Czarny

SEGURA
Czarny

FIUMO
Czarny

LUNGO
Biały

ORTICA
Złoty

MAXIMA
Czarny

MODERNO
Czarny

ORGANIC
Antracyt strukturalny

MAXIMA CONNECT
Czarny

Konfiguruj

Informacje o produkcie

Delikatne pionowe przeszklenia w modelach z grupy M w ramach kolekcji PORTA VERTE HOME pozwalają doświetlić pomieszczenie, a zarazem dają poczucie prywatności, kiedy drzwi są zamknięte. Dostępne są 2 warianty: z szybą pionową - bliżej klamki oraz z dwiema równoległymi szybami pionowymi. Modele są dostępne w wielu popularnych kolorach, z szybą matową lub przezroczystą.

Aqua stop

Aqua stop

Dopasuj drzwi do podłóg i mebli

Dopasuj drzwi do podłóg i mebli

W wielu ulubionych kolorach

W wielu ulubionych kolorach

Skrzydła w zależności od wzoru składają się z ramiaków poziomych i płycin oraz szyb matowych wykonanych ze szkła hartowanego. Szyby matowe o grubości 4 mm.

  • Zamek dostępny w trzech wariantach: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
  • Drzwi przylgowe: trzy zawiasy czopowe standard lub PRIME (opcja za dopłatą);
    bezprzylgowe: dwa zawiasy 3D
  • Szyba hartowana matowa, w modelu M dostępna szyba przezroczysta
  • Przygotowanie do skrótu, maksymalnie 30 mm
  • Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)
  • Rekomendowane ościeżnice przylgowe:
    • PORTA SYSTEM
    • MINIMAX
    • STALOWE
  • Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:
    • PORTA SYSTEM ELEGANCE
    • PORTA SYSTEM ELEGANCE 90 stopni
    • LEVEL
  • Norma PN EN 14351-2:2018-12.
  • Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych.
    Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne.
  • Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
  • Przy szerokości „100” wymagany jest 3 zawias.
  • Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.
  • Model E.0 z tablicą niedostępny w rozmiarze „100”.
  • Dolna powierzchnia ramiaków pionowych zabezpieczona przed wilgocią w technologii TechnoPORTA AQUA STOP.