Dowiedz się, jak produkujemy drzwi specjalnie dla Ciebie

5 maja 2015
Dowiedz się, jak produkujemy drzwi specjalnie dla Ciebie

Urządzanie mieszkania, wybieranie kolorów ścian, szukanie odpowiednich mebli i dodatków to najpiękniejsze chwile dla każdego, kto zaczyna tworzyć swoje gniazdo. Buduje się własny dom, przytulny kąt, w którym można poczuć się przyjemnie i bezpiecznie. Pragniesz mieć wtedy wszystkie elementy aranżacji od razu w komplecie, by tak szybko, jak to tylko możliwe, cieszyć się swoim nowym wnętrzem. Porta to rozumie i dlatego skraca terminy realizacji zamówień, aby Twoje wymarzone drzwi mogły jak najszybciej do Ciebie dotrzeć.

Drzwi dostosowane do Twoich potrzeb

Porta oferuje Ci drzwi, które idealnie będą pasować do Twojego wnętrza. Możesz dobrać rodzaj pokrycia, wypełnienia, kolor, akcesoria, stopień przeszklenia, rodzaje zawiasów i ościeżnicy. Gama wzorów jest ogromna – w standardowej ofercie jest ich ponad 400 w więcej niż 100 kolorach, a drzwi dotrą do Twojego mieszkania nawet w 2 tygodnie.

Przy wyborze drzwi pomoże Ci profesjonalny sprzedawca, który doradzi, czy w przypadku Twojego wnętrza bardziej sprawdzą się drzwi prawo, czy lewostronne, kiedy zastosować przeszklenia, a kiedy drzwi pełne, czy zdecydować się na okleinę naturalną czy na syntetyczną.

Jeżeli w standardowej ofercie nie ma Twoich wymarzonych drzwi – nic straconego. Dzięki nowoczesnej i zautomatyzowanej technologii produkcji mamy możliwość realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień.  Wystarczy skontaktować się z Działem Kontraktów (tel: 58 6778 140, e-mail: kontrakt@porta.com.pl), a nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje potrzeby i zaproponują optymalne rozwiązanie. Zamówienia kontraktowe sprawdzają się przede wszystkim przy dużych inwestycjach, ale są również ciekawą alternatywą dla Twojego domu, który zyska wyjątkowy charakter. 

 

Możesz otrzymać swoje zamówienie jeszcze szybciej niż dotychczas!

Wiemy, że przy wykańczaniu mieszkania ważne są jak najkrótsze terminy realizacji. Dlatego nieustannie pracujemy nad zoptymalizowaniem procesu produkcji drzwi i udało nam się skrócić go aż o tydzień. Teraz w około 2 tygodnie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie i dostarczyć skrzydła oraz ościeżnice w okleinie syntetycznej do Punktu Dealerskiego (Porta KONCEPT, Porta INSPIRE, Porta BALANCE oraz Porta HARMONY). W tym samym terminie dostarczane są także skrzydła i ościeżnice metalowe.

Maksymalnie 4 tygodnie zajmuje dostarczenie Twoich drzwi w okleinie naturalnej, skrzydeł z serii Porta GRANDE oraz wyrobów Villadora  i Verte,  Porta VECTOR, a także ościeżnice stałe MDF i panele poszerzające.

 

Z czego wynikają różnice w terminach realizacji zamówień?

Technologia wykonania drzwi fornirowanych i lakierowanych Farbą Akrylową UV, jakimi są drzwi Villadora, czy Porta GRANDE składa się z wielu etapów: ręcznego szlifowania wszystkich powierzchni skrzydeł, kilkakrotnego lakierowania skrzydeł lakierami wodnymi utwardzanymi promieniami UV. Pracochłonna kosmetyka na końcowym etapie produkcji, powoduje, że czas oczekiwania np. na drzwi z kolekcji Villadora jest inny, niż drzwi, które mają mniej skomplikowany proces produkcji. Drzwi Villadora charakteryzują się niebanalnym wzornictwem, dbałością o detal oraz wysoką jakością materiałów, dlatego warto zaczekać na nie nieco dłużej.

Podobnie ze skrzydłami z kolekcji Porta GRANDE. To synonim nowoczesności i subtelnej elegancji, która będzie podkreślać piękno wnętrza. Wymagają one odpowiedniego malowania, lakierowania, suszenia i utwardzania specjalnymi lampami, dzięki temu będą zabezpieczone na długi czas. 

 

Od zamówienia do realizacji

U Dealera Porta Drzwi lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży pracownicy pomogę odszukać Ci produkt odpowiadający Twoim wymaganiom.  Gdy już się zdecydujesz, zlecenie przekazywane jest przez Dealera bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta Porta, który planuje jego realizację. Następnie rozpoczyna się etap produkcji. Drzwi Porta tworzone są specjalnie dla Ciebie, dlatego nie posiadamy stanów magazynowych. Nasza oferta standardowa jest najszersza na rynku, dzięki czemu możesz znaleźć drzwi idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Gdy drzwi zostaną już wyprodukowane, przewozimy je do Punktu Dealerskiego. Kiedy pojawią się już w Twoim domu, mogą być zamontowane przez wykwalifikowanych pracowników
z Autoryzowanej Grupy Montażowej. Znaleźć ich możesz na stronie www.dobrymontazysta.pl lub zapytać sprzedawcę.

W przypadku zamówień niestandardowych proces realizacji może się różnić. Nasi specjaliści dokładnie przygotowuję dokumenty potrzebne do zrealizowania nietypowych rozwiązań, często na skomplikowane inwestycje. Proces produkcji  jest taki sam jak przy zleceniach standardowych, ale z uwagi na sprowadzanie dedykowanych, nietypowych materiałów i akcesoriów termin realizacji może się zmienić.

Zachęcamy do zapoznania się z częścią zrealizowanych inwestycji,  w których wykorzystano nasze drzwi. Więcej na stronie http://www.porta.com.pl/realizacje .

UWAGA! Czas realizacji zleceń dla wyrobów fabryk Grupy Porta kalkulowane są od daty zaplanowania zlecenia do daty wywozu do Punktu Dealerskiego. Należy zatem doliczyć czas na dostarczenie zamówienie do Twojego domu.

Jeżeli pojawi się potrzeba reklamacji, należy skontaktować się z punktem, w którym dokonano zakupu.

 

Zobacz, jak szybko drzwi Porta dotrą do Twojego domu

Urządzając swoje wnętrze musisz dobrze przemyśleć każdy detal, a drzwi to jeden z najważniejszych elementów do zaplanowania. Czasem trudno się zdecydować na dominujący styl. Zastanawiasz się czy ma być ono nowoczesne, czy raczej tradycyjne, czy ma zawierać elementy stylu rustykalnego, skandynawskiego bądź angielskiego. Gdy masz już wizję wnętrza, pragniesz wcielić ją w życie niemal natychmiast. Rozumiemy jak ważna  jest dla Ciebie szybkość z jaką otrzymasz swoje drzwi, dlatego przyspieszamy terminy realizacji zamówień. 

Sprawdź naszą ofertę na www.porta.com.pl


Słownik pojęć:

  • Dealer – Współpracuje bezpośrednio z Działem Obsługi Porta. Przesyła i otrzymuje zrealizowane zamówienia z fabryki
  • Autoryzowany Punkt Sprzedaży (APS) – Realizuje zamówienia kontaktując się z Dealerem
  • Montażysta – Osoba sprawdzająca wymiary, montująca drzwi. Często bezpośrednio współpracuje z Dealerem lub APS
  • Dział Obsługi Klienta Porta – Pracownicy Porta przyjmujący zamówienia i współpracujący ściśle z Dealerem
  • Wysyłka / Dostawa – Wyprodukowany towar wysyłany jest z fabryki Porta do Dealera. Następnie należy doliczyć czas na transport do APS (jeżeli zakup nie odbywał się u Dealera) lub bezpośrednio do klienta przez punkt sprzedaży
  • Tagi:
  • Produkcja drzwi
  • Zamówienie