Prezes Zarządu Porta KMI Poland honorowym członkiem Związku Polskie Okna i Drzwi
Oceń artykuł:
Często okazuje się, że czyny znaczą o wiele więcej niż słowa – szczególnie w branżach tak konkretnych jak cała branża budowlana. Dlatego też z wielką dumą i ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość przekazaną nam przez zarząd Związku Polskie Okna i Drzwi. Przyznanie Prezesowi Zarządu Porta KMI Poland, Jackowi Sarnowskiemu, tytułu Honorowego Członka Związku POiD stanowi dowód prawdziwego uznania całego środowiska stolarki budowlanej dla jego wybitnych osiągnięć i zaangażowania w rozwój rodzimej gospodarki. To niezwykłe, prestiżowe wyróżnienie umacnia rolę PORTA DRZWI na rynku budowlanym i z pewnością motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy.
Związek Polskie Okna i Drzwi
Związek, którego honorowym członkiem został właśnie Prezes Zarządu Porta KMI Poland Jacek Sarnowski, to jedyna w naszym kraju organizacja zrzeszająca producentów, dostawców i dystrybutorów związanych z branżą stolarki budowlanej. Nie bez powodu dewizą związku jest hasło „Być najlepszym partnerem polskiej branży stolarki budowlanej”.
POiD stara się bowiem wyznaczać nowe kierunki rozwoju branży, dlatego też konsekwentnie stawia na nowoczesne rozwiązania i innowacje technologiczne. Umożliwia nawiązywanie kontaktów i harmonijną współpracę najlepiej rozwijających się i najpotężniejszych polskich marek.
Członkostwo w Związku POiD to szansa na dodatkową promocję marki w kraju i za granicą, a także możliwość wymiany idei i doświadczeń z najbardziej uznanymi na polskim rynku producentami z obszaru stolarki budowlanej.
Prezes Porta KMI członkiem honorowym POiD
To wyróżnienie jest dla nas niezwykle ważne ze względu na wyraźne podkreślenie roli PORTA DRZWI jako lidera polskiego rynku w produkcji drzwi do domów, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej.
Nasze success story przypomina typową historię „od pucybuta do milionera”: warto bowiem wiedzieć, że gdy PORTA DRZWI powstawała w roku 1992, w pierwszym zakładzie w Bolszewie k. Trójmiasta pracowało na samym początku nie więcej niż 10 osób…
Stopniowo rozwijaliśmy swoją działalność i rośliśmy w siłę: dziś PORTA KMI Poland to 1600 pracowników i 5 fabryk produkujących drzwi, na które miesięcznie decydują się właściciele 20000 polskich domów i mieszkań. Liczby robią wrażenie, prawda?
VI Kongres Stolarki Polskiej – warto rozmawiać!
Honorowe członkostwo POiD zostało Jackowi Sarnowskiemu przyznane podczas uroczystej gali w ramach VI Kongresu Stolarki Polskiej. Jak co roku podczas Kongresu pojawia się szansa, by omówić w szerokim gronie najważniejsze zagadnienia związane z funkcjonowaniem sektora stolarki budowlanej.
Podczas tegorocznej edycji w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele producentów, dystrybutorów i dostawców z branży, a także osobistości ze świata nauki, biznesu i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. To niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i obserwacji, które mogą zaowocować owocną współpracą.
W programie wydarzenia przewidziano trzy bloki merytoryczne, w ramach których odbędą się panele dyskusyjne o różnej tematyce. Pierwszy z bloków poświęcony jest strategii umiędzynarodowienia przedsiębiorstw, kwestii w dzisiejszych czasach bardzo ważnej, by nie rzec – palącej.
W drugim bloku zaprezentowane zostaną doświadczenia polskich liderów w zakresie ich działalności na rynkach zagranicznych. Trzeci blok kongresowy zaś ma wymiar znacznie bardziej praktyczny: będzie to dyskusja na temat prawidłowego montażu stolarki budowlanej w ramach kampanii edukacyjnej Dobry Montaż. Jej celem jest uświadomienie klientom detalicznym i inwestorom, że wybór dobrego produktu jest tak samo ważny, jak jego właściwe zamontowanie.
Kampania edukacyjna Dobry Montaż według PORTA DRZWI
PORTA DRZWI, jako jeden z parterów wspomnianej kampanii, również stawia na profesjonalny montaż i zachęca swoich Klientów do skorzystania z usług doświadczonych fachowców. Przy zakupie drzwi Porta masz możliwość wybrania Autoryzowanej Grupy Montażowej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że drzwi są zamontowane prawidłowo i dzięki temu będą służyć dłużej.
Oceń artykuł: