Poznaj kolorystyczne trendy na jesień!

6 października 2016
Poznaj kolorystyczne trendy na jesień!

Coraz krótsze dni, zimne noce oraz pierwsze spadające liście zwiastują jedno – zbliża się jesień. Na pawlaczu lądują letnie sukienki robiąc miejsce w szafie ciepłym swetrom i szalikom. Jesień to również dobry moment na zmiany w domu! Jeżeli właśnie jesteście przed ich przeprowadzeniem - poznajcie kolorystyczne inspiracje na najbliższy sezon!

Zamek do drzwi zewnętrznych – na co zwrócić uwagę?

2 października 2016
Zamek do drzwi zewnętrznych –  na co zwrócić uwagę?

Dla zapewnienia bezpieczeństwa domu ważna jest czujność gospodarza, odpowiednio zabezpieczone okna i alarm. Szczególnie istotne są jednak drzwi wejściowe z solidnym zamkiem. Wybór obu tych elementów powinien być dobrze przemyślany. Dowiedz się, jakie są rodzaje zamków i na co zwracać uwagę przy ich zakupie, by móc czuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie w swoim domu. 

Otwórz się na zmiany! Targi PORTA 2016.

23 września 2016
Otwórz się na zmiany! Targi PORTA 2016.

Właśnie zakończyły się targi Porta – największe wydarzenie wewnętrzne w branży. Targi PORTA 2016 odbyły się w dniach 26-30 września w Ełku. Przez pięć dni przestrzeń fabryki została specjalnie zaaranżowana na potrzeby targów, a uczestnicy mogli nie tylko zapoznać się z nowościami produktowymi czy najnowszymi trendami, ale także wziąć udział w szeregu szkoleń i prelekcji, które poprowadzili znani designerzy z popularnych programów wnętrzarskich oraz eksperci Porta.  Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Efektywna sprzedaż”.

Porta FOCUS Premium – prosty sposób na wnętrze pełne światła

5 września 2016
Porta FOCUS Premium – prosty sposób na wnętrze pełne światła

Światło we wnętrzu sprawia, że powierzchnia wydaje się optycznie większa. W słonecznych wnętrzach przyjemniej spędza się czas – sprzyja zarówno pracy, jak i naładowaniu baterii. Często jednak decydujemy się na pełne drzwi ze względu na potrzebę intymności i odgrodzenia pomieszczeń. Idealnym kompromisem w takich przypadkach są drzwi częściowo przeszklone np. z kolekcji Porta FOCUS Premium. 

Taki dom to prawdziwy „Dom Marzeń”!

5 września 2016
Taki dom to prawdziwy „Dom Marzeń”!

Piękny design, 350 metrów kwadratowych, trzy poziomy, basen… a całość szyta na miarę dla zwycięskiej pary – Marzeny i Richarda Mitan-Abel. Poznaj szczegóły największej nagrody w historii polskiej telewizji!