Porta FORM Premium – klasa i minimalizm

6 czerwca 2016
Porta FORM Premium – klasa i minimalizm

Minimalistyczny styl coraz częściej gości w polskich biurach, nowoczesnych domach i mieszkaniach. Nic w tym dziwnego – takie wnętrze wspomaga skupienie i koncentrację, sprzyja zarówno relaksowi, jak i twórczej pracy. Jeżeli lubisz prostą formę, ale z eleganckim wykończeniem, to nasza nowa kolekcja Porta FORM Premium jest dla Ciebie!

Które drzwi pasują do Ciebie najbardziej?

27 maja 2016
Które drzwi pasują do Ciebie najbardziej?

Gdy wybieramy drzwi do swojego domu często inspirujemy się gotowymi aranżacjami w prasie wnętrzarskiej i poradnikach internetowych. A gdyby tak kierować się temperamentem? Według Hipokratesa ludzi można podzielić na cztery podstawowe typy temperamentalne: melancholik, flegmatyk, sangwinik i choleryk. Sprawdź, które drzwi pasują do Ciebie najbardziej! 

Twoje M1 – jak funkcjonalnie urządzić kawalerkę?

23 maja 2016
Twoje M1 – jak funkcjonalnie urządzić kawalerkę?

Wymarzone mieszkanie często nie jest tak duże jak byśmy chcieli. Jeżeli właśnie masz zamiar urządzić kawalerkę, to ten artykuł jest dla Ciebie! Dowiedz się, jak sprawić, by kawalerka była nie tylko ładnie urządzona, ale także funkcjonalna. 

Katalog ościeżnic stalowych

17 maja 2016
Katalog ościeżnic stalowych

Najnowsza publikacja oferty ościeżnic stalowych już dostępna. Informacje zawarte w katalogu pomogą w realizacji każdej inwestycji.

Każdy dom zaczyna się od drzwi

9 maja 2016
Każdy dom zaczyna się od drzwi

Przygotowując się do remontu lub wyposażając nowe mieszkanie, prędzej czy później przychodzi czas na zmierzenie się z wyborem drzwi. Nie  wiesz od czego zacząć i na co zwracać uwagę przy ich zakupie? Bez obaw – jak wybrać drzwi idealnie dopasowane do Twojego domu podpowie Specjalista ds. Obsługi Klienta PORTA i BLOG EXPERT codziennie wspierający naszych Klientów na blogporta.pl.  Wydawać by się mogło, że drzwi to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wnętrza. Tymczasem, jak potwierdzają opinie sprzedawców, niewielu Klientów zdaje sobie sprawę, że drzwi to nie tylko skrzydło!